يک آغوش حسرت

بگذار

دوشيزه ی احساسم

تنها شبی

در بستر عشقت

چشم بر هم نهد...

/ 9 نظر / 9 بازدید
بوف کور

همه‌گان را چه شده است که حتی خدای را در کاخی زرين با کف‌پوشی زربفت نشانند؟ خدای در درون ماست، ساده و بی هيچ تکلّف.. نه خانه دارد و نه کعبه. هیچ سنگی چه جواهر باشد و چه سنگ سیاهی آسمانی، بر شن و خاک و کلوخ برتری ندارد. اما، يافتن‌اش کار هرکس نيست مگر جوينده‌‌گان و پرسش‌گران. واژه‌ها و جامه‌های رنگ رنگ رها کن تا خدای بينی.

یک رهگذر.........

سلام ..... سالی پربار در انتظارتان ...... پيام ما رهايی و آزادی واقعی انسان هاست .... برای جدا شدن از همه رنج و ناملايمات . اندوه و آلام . و برای رهايی از همه انحرافات و آسيب های اجتماعی . و برای به چنگ آوردن سرور و ارامش . خودتان را به مفهوم واقعی بشناسيد «شناخت ماهيت ذهن و عملکرد فکر در خودتان» و صميمانه با خودتان ارتباط برقرار نماييد . برگشت انسان به خويشتن . تنها راه سعادت و رستگاری اوست ... گمشده شما در خودتان است . و جز راه خودتان همه راهی جدای از شما نيرنگ و فريب است ........ به خودتان بازگرديد تا گمشده تان را به چنگ بياوريد. بهشت موعود را در درون خودتان خواهيد ديد ........ این کلامی شاعرانه نیست . بلکه حقیقتی است که ما از آن بی خبریم . ...... از بس که باخودمان بیگانه شده ایم ..... ودر یک سراب بی فرجام قدم گذاشته ایم .......... عمیقآ بخودتان بیاندیشید ........ موفق باشيد

نيما

سلام، سال نو را به شما شادباش می گويم. وبلاگ خوبی داريد. نوشته های شما ساده و صميمی و دلنشين اند. شاد،تندرست و پيروز باشيد.

ونوس, سیاره ی اردیبهشت

سلام عیدت مبارک روشنک خانم. راستی این شعر ها همه مال خودتون هست؟ وای معرکه بود .عالی بود .خوشحال شدم با هاتون آشنا شدم. سبز باشی.

anahita

سلام ....کاش بذاره...

م.صبا

سلام . سال خوبی داشته باشی ...

baran

سلام عزيز.سال نو مبارک. اين اپديت خيلی به دلم نشست.

aidin

باشه چرا که نه!